Voor ieder technisch knelpunt bedenken wij een oplossing

Adresgegevens
Mechanisatiebedrijf De Nieuwstad Lelystad B.V.
Binnenhavenweg 43
8211 AA Lelystad

Tel: 0320 – 230 830

KvK Lelystad: 39047786
BTW nr: NL 8157.42.770.B01

Openingstijden
maandag t/m vrijdag: 8.00 – 17.00 uur
zaterdag: 9.00 – 12.00 uur

E-mailadressen

Algemeeninfo@nieuwstad.nl
Verkoop Landbouwverkoop@nieuwstad.nl
Verkoop Tuin en Parkgroen@nieuwstad.nl
Magazijnmagazijn@nieuwstad.nl
0320 – 230 830
tel.: doorkiesnr.: 1
Werkplaats Landbouwservice@nieuwstad.nl
0320 – 230 830
tel: doorkiesnr.: 2
Werkplaats Tuin en Parkservice@nieuwstad.nl
0320 – 230 830
tel.: doorkiesnr.:3

Vertegenwoordigers

LandbouwNiels Eriks – 06 51 190 405
Gerrit Spronk – 06 53 158 033
Tuin en ParkPaul Maas – 06 53 400 894
BedrijfsbrochureBedrijfsbrochure
LeveringsvoorwaardenLeveringsvoorwaarden